fbpx

 

 

Reference

Co o nás říkají naši klienti?

"Moc děkuji za netradiční kurz (nejen) o tradiční čínské medicíně (Vlastnosti potravin), který mi v mnoha směrech otevřel oči a předčil má očekávání. Dlouho jsem se považovala za vcelku zdravého člověka a díky pronikání do tajů TČM postupně zjišťuji, že jsem se vlastně jen naučila přehlížet varovné signály nejrůznějších problémů, ignorovat občasnou nepohodu a bolest. Nyní se mi naskýtá možnost přijít na to, jak smysluplně řešit příčiny svých potíží a ne jen neustále potlačovat příznaky. Oceňuji velké množství materiálů ke studiu a obrovské plus je i soukromá skupina na FB s přísunem celé řady dalších zajímavých informací a možností klást otázky."
Mirka Hermanová
"Dobrý den paní Hirková, Musím moc pochválit váš kurz. V kurzu je velmi srozumitelně popsané jak které potraviny fungují z pohledu TČM a to i pro naprosté laiky v této oblasti. E-book potraviny je sestaven velmi podrobně ze všech hledisek jednotlivých potravin. Následný E-book Recepty, který navazuje na první e-book je super. Líbí se mi nejvíc to, že podle mých problémů si můžu vyhledat jídla které mi nejvíc prospívají a naopak která mi nejvíce škodí. Díky tomuto kurzu se mi pozvolna daří orientovat se ve stravování podle TČM a zařazovat toto stravování do běžného života a to nenásilně s jakousi lehkostí a radostí. Ještě jednou moc děkuji. Tento kurz se vám opravdu moc povedl."
Roháčková Lenka
"K tradiční čínské medicíně, programu paní Denisy Hirkové, mě dovedly zdravotní potíže (chronický ekzém). Zpočátku jsem potíže řešila standardní medicínskou cestou, což ale nepřineslo kýžený efekt. Postupně hledáním a studiem jsem dospěla ke zjištění, že ekzém úzce souvisí s jídelníčkem, kondicí střev i těla. Začala jsem koketovat s čínskou filozofii. Uvědomila jsem si, že sama to nedám, že potřebuji odborníka- průvodce touto cestou. Na FB jsem našla stránky paní Denisy Hirkové, která nabízela diagnostiku dle TČM, sestavení jídelníčku. A tady vlastně začala má cesta k úzdravě. Jídelníček byl sestaven na podkladě rozsáhlého dotazníku mapující fungování těla v různých oblastech doplněného o podrobný individuální on-line rozhovor. Společně s paní Hirkovou jsme dospěli do vhodnosti proces podpořit čínskou čajovou směsí. Jak můj zdravotní stav vypadá nyní – kůže bez ekzému, upravené trávení, nárůst vitality a energie. Snížila se chuť na sladké, pečivo (bílá mouka). Tělo „více pozná“, co je pro něj dobré, není to bažení po chutích. Za sebe jsem moc ráda za tuto zkušenost. Od paní Hirkové se mi dostalo a dostává odborného vedení, které je obohaceno jejím zájmem, empatii, lidskostí. A na závěr: Myslím, že TČM není pouze o racionálním rozhodnutí, ale že esenciálně si Vás zavolá, zacítíte, to je to to pravé. Nastoupíte a vydržíte. Přeji Vám všem šťastno cestu ke zdraví a paní Hirkové hodně spokojených klientů."
Irena Faltejsková
"Vámi sestavený stravovací plán mi sedl na míru. Změnila jsem výběr potravin, objevila spoustu nových surovin, kombinací a jídel. Cítím se skutečně skvěle. Nejsem unavená a dokonce!! během služební čtyřiadvacítky netrpím během odpracované noci hlad. Snídaně mi nádherně vykryje dopoledne, a večer netrpím vlčím hladem. Teplá snídaně je hotový zázrak. Dost jsem se vyklidnila a jsem spokojenější. V břiše mi nekručí a nemám hlad. Chuť na sladké nemám a když..krásně si vystačím se strouhaným kokosem z Alberta, zn. Promise´s nature. Tahle značka mi vůbec dělá jen samou radost :)) Patří Vám velký dík a jako odměna moje maximální spokojenost. Nikdy bych neřekla, jak skladba potravin dokáže ovlivnit náladu, výkon a dobrý pocit. Mějte se jen báječně. Přeju stejně spokojené klienty, kterým Vás vřele doporučuji."
Lea Luxemburgová
Včera jsem si koupila nové e-booky Potraviny a Recepty. Jsem opravdu nadšená skvělými informacemi i grafikou. Velmi ráda oba e-booky doporučuji. Těším se na další Vaše počiny.
Pavlína Lacinová
"Jsem opravdu moc spokojená. Problémy s dlouhodobou nevolností přestaly už po pár týdnech a cítím se celkově mnohem lépe. Co se týče jídelníčku, nejprve jsem dodržovala přesná jídla, vše jsem si i vážila a zapisovala do kalorických tabulek, abych se začala orientovat v tom, kolik jaké jídlo obsahuje bílkovin, sacharidů a tuků a mohla si pak vyvážená jídla sestavovat i sama. Teď jsem na to "najela" a vymýšlím vlastní recepty, ve kterých se inpsiruju původním jídelníčkem. Zatím jsem zhubla pár prvních kil, ale věřím, že další budou následovat. Tak bych Vám pak určitě dala zpětnou vazbu, až budou výsledky na váze víc vidět. Pro mě už teď je ale ten pocit fakt ohromným výsledkem. Konečně vařím a jím s radostí, ne se strachem, že mi po tom bude špatně a zase přiberu."
Mirka Duráková