fbpx

 

 

Náš příběh

... aneb manželé Hirkovi ...

 

V něčem jsme každý jiný, v jiném jsme stejní, ale ve VŠEM SE SKVĚLE DOPLŇUJEME.

V průběhu našeho společného života nárazově spolupracujeme. Proč ale neudělat naší spolupráci oficiální?

A proto vznikl projekt JIDELNICKY-TCM.CZ 

Zde propojujeme naše znalosti a zkušenosti v oblasti tradiční čínské medicíny a sestavování stravovacích a cvičebních plánů.

Denisa Hirková

     Kam na střední školu jsem se rozhodovat nemusela, studovala jsem na osmiletém gymnáziu, takže jsem měla až do maturity „vystaráno“. Gymnázium však znamenalo, že bych měla jít na vysokou školu – a s tou jsem měla jasno – MEDICÍNA!. Vždy jsem chtěla být nějak nápomocná lidem kolem sebe a studium všeobecného lékařství pro měl byla jasná volba.

     Po několika letech studia ovšem přišli zdravotní problémy, kvůli kterým jsem musela studium přerušit. Dlouho jsem se v těchto problémech „plácala“, až jsem se dostala do rukou Tradiční čínské medicíny (tedy do rukou svého současného manžela). Nešlo jen o bylinou terapii a stimulaci akupunkturních bodů – naučila jsem se konečně také správně stravovat, odpočívat a celkově své tělo poslouchat. A najednou jsem byla natolik zdravá, že přišlo miminko:)

     Po narození syna jsem se na medicínu již nevrátila. Pochopila jsem, že jsem na vlastní kůži vyzkoušela cestu ke zdraví, kterou chci dále šířit – a nastoupila jsem ke studiu Tradiční Čínské Medicíny.

   Už při studiu medicíny jsem si přivydělávala sestavováním stravovacích plánů (této problematice se věnuji již od střední školy, kdy jsem se věnovala závodnímu aerobiku). Dříve jsem na potraviny koukala spíše jako na zdroj jednotlivých (mikro a makro) živin – a sestavovala stravovací plány jako „puzzle“. Při nástupu ke studiu TČM jsem však každou potravinu začala vidět také zdroj jedinečné energie, Qi a vlastností, které jsem do té doby v potaz vůbec nebrala. Najednou tyto „puzzle“ získaly trojrozměrný charakter a výsledné stravovací plány jsou tak mnohem více specifické, individuální a lépe působí na naše zdraví…

-  Studium Lékařské fakulty na Karlově Univerzitě

- Studium Tradiční Čínské Medicíny - TČM Institut Praha

- 10 let zkušeností v oblasti výživového poradenství

- 10 let zkušeností jako osobní trenér

 

Vladimír Hirka

Studium východní filozofie Vláďa zahájil před více než patnácti lety. Jeho první kroky vedly k tibetskému budhismu, kterému se věnoval více než deset let. Zároveň s budhismem absolvoval všechny tři stupně reiky a stal se mistrem reiky. Před deseti lety začal studovat čínskou medicínu v Brně u doktorky Danielové. Současně před deseti lety doplnil svou praxi o jógu, která ho postupně zcela pohltila. I nadále prohluboval své studium čínské medicíny, pět let studoval na TČM institutu v Praze. V současné době má nejen svou praxi jako terapeut čínské medicíny, působí jako osobní fitness trenér, vede individuální lekce jógy a zdravotního cvičení a působí jako lektor akreditovaných kurzů Vital Institutu, kde je dále odbornou záštitou kurzů "Instruktor Jógy" a "Fitness trenér".

- Více než 2000 klientů

- Více než 20 let praxe jako osobní trenér
 
- Více než 15 let praxe jako terapeut TČM
 
- Více než 10 certifikací

Chcete si nezávazně popovídat?

Napište nám v případě jakéhokoli dotazu, či poptávejte naše služby zcela nezávazně. Co nejdříve se Vám ozveme a domluvíme společně podrobnosti Vašich očekávání a naše možnosti Vaše očekávání naplnit:).

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů